Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Dmowskiego 17b, 50-203 Wrocław oraz że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania usunięcia danych osobowych.

* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez GC Deweloper sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych dotyczących oferty GC Deweloper sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art.10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2017, poz.1219, tj) na wskazany w formularzu kontaktowym adres poczty elektronicznej.

* Wyrażam zgodę na przekazywanie przez GC Deweloper sp. z o.o. treści dotyczących oferty GC Deweloper sp. z o.o. oraz podmiotów powiązanych na wskazany w formularzu kontaktowym numer telefonu zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2017, poz.1907 tj).

WSPÓŁPRACUJEMY Z DOŚWIADCZONYMI PARTNERAMI W ZAKRESIE ARANŻACJI I PRAC WYKOŃCZENIOWYCH 

zeromskiego53

 

Dlaczego warto skorzystać? 
  • Oszczędność 15 % na VAT – usługa wykończeniowa zawiera jedynie 8% VAT
  • Wygoda i oszczędność czasu: opracowanie projektu aranżacji, zakup wszystkich materiałów, nadzór techniczny do momentu zakończenia prac
  • Klika różnych programów wykończeniowych
  • Możliwość stworzenia indywidualnego projektu
  • Pomoc specjalisty przy odbiorze mieszkania
  • Gwarancja na wszystkie prace wykończeniowe
  • Gwarancja terminu wykonania prac
  • Wybór wszystkich materiałów w jednym miejscu
  • Sprzątanie po zakończonych pracach

 

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ OFERTY DO SALONU SPRZEDAŻY

ODWIEDŹ NASZ 
SALON SPRZEDAŻY

Adres

ul. Nowy Świat 30

50-135 Wrocław

Godziny otwarcia

pn-pt.: 9:00 - 17:00

sob.: 9:00 - 13:00

Kontakt

+48 71 321 52 00

sprzedaz@gc-deweloper.pl

© Copyright Żeromskiego 53, Grupa kapitałowa PFI Global. Realizacja: 3motion strony www Wrocław